CSS Award

Referencje

Kierownictwo Hotelu Swing Spółka z o.o. w Krakowie, nawiązało w roku 2011, współpracę z Firmą Tomasz Stolz Photography w zakresie odnowienia wizerunku Hotelu, poprzez stworzenie nowoczesnej fotodokumentacji wykorzystywanej w procesie dalszego pozycjonowania jednostki na rynku usług turystycznych.

Firma Tomasz Stolz Photography wywiązała się z powierzonych jej zadań w sposób jak najbardziej profesjonalny i terminowy. W opinii zamawiających osiągnięto wszystkie oczekiwane efekty. Pan Tomasz wykazał się wielkim profesjonalizmem oraz dużym zaangażowaniem a także pomysłowością przy aranżacji zdjęć. Z całym przekonaniem możemy polecić usługi Firmy Tomasz Stolz Photography.

Z poważaniem,
Anna Ożga - Dyrektor Sekcji Sprzedaży i Marketingu

Strona obiektu: www.hotelswing.pl
Zobacz galerię

Hotel Swing - Kraków

Firma „Tomasz Stolz Photography” w dniach 19-20 czerwca 2012 roku przeprowadziła profesjonalną sesję zdjęciową naszego nowo otwartego domu noclegowego „Pod Mnichem” w Wambierzycach.

Wykonane zdjęcia zostały wykorzystane przede wszystkim na stronie internetowej pensjonatu oraz do promocji na portalach o tematyce turystycznej.

Rzetelność i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy sprawiły, że efekty pracy Pana Tomasza spełniają wszystkie nasze bardzo wysokie wymagania i oczekiwania co do wykonanych fotografii, co zgodnie potwierdzają współwłaściciele domu noclegowego jak również rodzina, znajomi i przyjaciele.

Wiedza i doświadczenie Pana Tomka spowodowały, że współpraca podczas sesji zdjęciowej układała się wzorowo i zachęciła nas do zorganizowania kolejnej w sezonie jesienno-zimowym.

Bardzo dużą zaletą Pana Tomasza jest także kreatywność i pomysłowość podczas przygotowania obiektu i pokoi do zdjęć.

Można by pisać więcej, ale reasumując zdecydowanie polecamy usługi Pana Tomasza wszystkim tym, którzy stawiają na jakość.

Marcin Łyszczarz - Właściciel

Strona obiektu: www.pod-mnichem.pl

Pod Mnichem

Z przyjemnością chcielibyśmy polecić Pana Tomasza każdemu kto poszukuje fotografa i zdjęć na światowym poziomie. Sesja zdjęciowa z Panem Tomaszem była prawdziwym pokazem inwencji, kratywnosci i profesjonalizmu. Jego zaangażowanie i cierpliwość w podejściu do zlecenia i zleceniodawców są wręcz niespotykane.

Agnieszka i Andrzej Śledź - właściciele Pałacu Wąsosz

Strona obiektu: www.palacwasosz.pl
Zobacz galerię

Pałąc Wąsosz

Z Panem Tomaszem Stolz współpracujemy stale od ponad ośmiu lat. W tym czasie wykonał dla nas kilka profesjonalnych  sesji zdjęciowych naszych trzech ośrodków nad morzem - Wy&Spa, Oasis Resort, Villa Sosnowa oraz jednego w górach - Villa Vital.

Otwartość, umiejętność wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klienta i kreatywność (włącznie z wchodzeniem na wysokie drabiny i to tylko dla dobra ujęcia) to główne atuty Pana Tomasza.

Z przyjemnością rekomendujemy jego osobę jako wysokiej klasy specjalistę i  przede wszystkim rzetelnego i odpowiedzialnego fachowca w dziedzinie fotografii.

Gabriela Krull - właścicielka Vital Resorts Polska

Zobacz galerię: Villa Vital | Oasis Resort

Vital Resorts Polska

W imieniu Hotelu Robert's Port w Starych Sadach mam przyjemność zarekomendować Pana Tomasza Stolz jako solidnego i rzetelnego partnera. Pan Tomasz Stolz zrealizował profesjonalną sesję zdjęciową Hotelu w listopadzie 2009 r.

Pracę Pana Tomasza ocenieniamy jako wysoce profesjonalną. Z Panem Tomaszem Stolz współpracowaliśmy po raz pierwszy i na podstawie zrealizowanego zamówienia możemy z całym przekonaniem rekomendować go wszytskim tym, którzy poszukują najwyższej jakości usług oraz rzetelności we współpracy. Pan Tomasz Stolz jest fotografem najwyższej klasy posiadającym profesjonalne zaplecze techniczne oraz niezbędny w swojej profesji zmysł artystyczny.

Panu Tomaszowi serdecznie dziękujemy za udaną dotychczasową współpracę i życzymy wielu sukcesów i udanych zdjęć.

Z nadzieją na dalszą współpracę - właściciel Hotelu Robert's Port - Robert Śliwiński

Strona obiektu: www.hotel-port.pl
Zobacz galerię

Hotel Robert's Port ***

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji panu Tomaszowi Stolz za profesjonalne i solidne przygotowanie zdjęć Resortu „Stara Wieś”, które wykorzystaliśmy na naszej stronie internetowej oraz folderach reklamowych. Zlecenie zrealizowane było terminowo z zachowaniem wysokiej staranności zawodowej i wrażliwości na indywidualne potrzeby klienta. Pan Tomasz dał się poznać jako człowiek rzetelny i wiarygodny, wykonując powierzone zadanie zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Dziękujemy za wspaniałe i wysoce profesjonalne zdjęcia. Współpraca z Panem to przyjemność.

Marcin Wolniak - Właściciel Resortu Stara Wieś

Strona obiektu: www.starawies.com.pl
Zobacz galerię

Stara Wieś - Resort

Profesjonalizm. Dbałość o szczegóły. Oko artysty. Ogromna kultura osobista. Niebanalne zdjęcia.  Szczególne ujęcia. Gorąco polecam. Długo nie wiedzieliśmy w jaki sposób pokazać nasz pensjonat szerszej publiczności. Świadomi znaczenia prezentacji fotograficznej w naszej branży postanowiliśmy zaufać wiedzy i umiejętnościom doświadczonego fotografa. Dlatego postanowiliśmy nasz obiekt oddać w sprawne oko profesjonalisty.

Córka pokazała nam prace Firmy Tomasz Stolz Photography. Dziś z dumą pokazujemy zdjęcia naszego obiektu wykonane przez Pana Tomasza polecając wszystkim usługi Firmy Tomasz Stolz Photography bo to fotografia na światowym poziomie.

Barbara Gradowska - Roda Wypoczynek

Strona obiektu: www.rodapobierowo.pl

Roda Wypoczynek

Pan Tomasz Stolz wykonał profesjonalną , kompleksową sesję zdjęciową naszych dwóch Ośrodków Wczasowych w Pobierowie i Międzywodziu. Zdjęcia zostały wykorzystane do materiałów promocyjnych oraz na potrzeby stron internetowych. Wykonane zdjęcia znacznie ułatwiły nam sprzedaż oferowanych usług. Współpracę z Panem Tomaszem cechuje dobry kontakt oraz rzetelność. Na podstawie wykonanej pracy z pełnym przekonaniem rekomendujemy Pana Tomasza jako wysokiej klasy profesjonalistę w zakresie fotografii na potrzeby branży turystycznej.

Artur Łącki - Właściciel Ośrodków Wczasowych Gryf

Strony obiektów: www.gryf.ta.pl | www.bankowiec.ta.pl
Zobacz galerię

Ośrodki Wczasowe Gryf

Współpraca z Tomkiem to czysta przyjemność. Profesjonalizm a zarazem pasja z jaką robi zdjęcia zasługują na najwyższą ocenę. Długo nie mogliśmy się zdecydować w jaki sposób pokazać nasz pensjonat szerszej publiczności, a wiedząc że prezentacja fotograficzna w naszej branży to już połowa sukcesu, zdecydowaliśmy się zaufać wiedzy i umiejętnościom doświadczonego fotografa. W tym kontekście ocena jego pracy nie może być inna niż najwyższa, słowa uznania od naszych klientów za zdjęcia umieszczone na stronie internetowej są najlepszym tego dowodem. Nie muszę dodawać, że dobra prezentacja wizualna obiektu hotelowego w szybkim czasie przekłada się na zwiększone zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów i często decyduje o ostatecznie dokonanym przez nich wyborze.

Szymon Toda - Właściciel Pensjonatu Sedina w Rewalu

Strona obiektu: www.sedina.com.pl
Zobacz galerię

Pensjonat Sedina

Z usług Pana Tomasza korzystamy od początku naszej działalności w Rewalu. Sesje zdjęciowe wykonywane są regularnie po każdej inwestycji w naszym pensjonacie, co pozwala naszym gościom oglądać stale aktualną ofertę. Pan Tomasz jest specjalistom, który poza niezwykłym kunsztem fotografii reklamowej posiada wiedzę z zakresu marketingu w branży hotelarskiej oraz doskonale zna działanie branży od zaplecza. Wszystko to ułatwia współpracę i skutkuje wysoką rentownościa inwestycji w sesje zdjęciowe.

Anna Chromicz - Pensjonat Lena w Rewalu

Strona obiektu: www.lena.wrewalu.com

 

Rewal - Pensjonat Lena

Przepiękne zdjęcia, cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość to Pan Tomasz. Jego zdjęcia pokazują dokładnie co widzi, co czuje. Przy naszej sesji mogliśmy liczyć na wykonaną pracę, ale również na ogromne zaangażowanie w realizowane zadanie, dyspozycyjność, terminowość. Organizacja skomplikowanej, złożonej sesji przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Nowoczesne ujęcia w połączeniu z innowacyjnymi pomysłami pozwoliły wykonać zdjęcia, które zachwycają oglądających. Serdecznie dziękujemy!

Katarzyna Studzińska - "Willa Oleńka" w Niechorzu

Strona obiektu: www.willaolenka.eu

Villa Oleńka - Niechorze

Chciałbym podziękować Panu Tomaszowi Stolz za niezwykle udaną sesję zdjeciową w naszym pensjonacie oraz za organizacje całej kampani reklamowej.

Marek Sidoruk - Villa Cynamon w Świnoujściu

Strona obiektu: www.cynamon-miedzyzdroje.pl

Międzyzdroje - Villa Cynamon

Pan Tomasz Stolz, za sprawą wykonanych zdjęć odmienił wizerunek mojego obiektu. Nowe zdjęcia oddają klasę wnętrz i skutecznie zachęcają gości do przyjazdu. Znaczący wpływ na końcowe efekty pracy ma doskonała znajomość branży turystycznej przez Pana Tomasza oraz wiedza z zakresu marketingu i właściwego wykorzystania fotografii w reklamie. Dziękuję i polecam.

Iwona Kruplewicz - DW "Na Białej" w Rewalu

Strona obiektu: www.nabialej.pl

 

Rewal - noclegi "na Białej"

Profesjonalizm. Dbałość o szczegóły. Oko artysty. Ogromna kultura osobista. Niebanalne zdjęcia.
Szczególne ujęcia. Gorąco polecam

Bożena Bocian - Pensjonat AS w Niechorzu

 

Pensjonat AS - Niechorze

Z tego miejsca chciałabym bardzo podziękować Panu Tomkowi za profesjonalnie wykonaną sesję. Z pewną obawą, bojąc się, że zdjęcia są zbyt dobre i Goście odwiedzający nasz dom nie będą chcieli uwierzyć, że to to samo miejsce co na fotografiach. Pan Tomasz potraktował nas bardzo kompleksowo, nie dał nam odczuć presji czasu. Nasz dom zyskał coś bezcennego, zmienił się nie do poznania. Zdecydowanie każdemu polecam.

 

Magda i Mariusz Szokało - Dom Gościnny Magdalena w Dziwnówku

 

Dom Gościnny Magdalena - Dziwnówek

Pierwszy raz współpracowałam z Panem Tomaszem i spokojnie mogę go polecić każdemu, kto potrzebuje profesjonalnych zdjęć swojego obiektu. Podczas sesji Pan Tomasz zrobił na mnie wrażenie swoim profesjonalizmem i kreatywnym podejściem do tematu. Jakość i przede wszystkim wartość marketingowa zdjęć, które były wynikem sesji, jest niepodważalna i nie do przecenienia. Współpraca z Panem Tomaszem to czysta przyjemność.

Pozdrawiam i dziękuję za współpracę,

Witecka Małgorzata - Apartament w Rezydencji Marino w Rewalu

 

Apartament - Rezydencja Marino

Chcę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Panem Tomaszem Stolz nad projektem  sesji zdjęciowej mojego Pensjonatu Nawigator. 

Wojciech Schweitzer - Pensjonat Nawigator w Rewalu

 

Pensjonat Nawigator - Rewal

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Panem Tomaszem Stolz nad projektem sesji zdjęciowej dla naszego kompleksu wypoczynkowego. Byliśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i jakości pracy Pana Tomasza. Organizacja sesji zdjęciowej  przebiegła bardzo szybko i sprawnie. W efekcie uzyskaliśmy ujęcia, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Zaangażowanie w realizowane zadania, dyspozycyjność i fachowe rady, a także terminowość usług świadczonych przez Pana Tomasza zaowocowały udaną współpracą. Pan Tomasz jest godnym polecenia fotografem.

Janusz Lewgowd - Komplek Wypoczynkowy AS PIK w Niechorzu

 

AS PIK - Niechorze

Z przyjemnością udzielamy referencji Panu Tomaszowi Stolz za wykonanie sesji zdjęciowej naszego obiektu. Jakość,  profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość wykonanych prac są godne polecenia. Realizacje pana Stolz cechują artystyczne podejście do fotografii a przy tym indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Rekomendujemy Pana Tomasza wszystkim tym, którzy poszukują profesjonalisty w zakresie fotografii w branży turystycznej.

Barbara i Włodzimierz Klimeccy - Willa Skipper w Rewalu

 

Willa Skipper w Rewalu

Rewelacyjne zdjęcia o jakich marzylam. Pan Tomasz potrafi słuchać i jest w posiadaniu głebokiej empatii.
Cechy te są gwarancją dobrej współpracy. Myślę, że to początek naszej, wspólnej zawodowej drogi.

Katarzyna Składanowska - Restauracja oraz Dom Wczasowy California w Rewalu

Strona obiektu: www.dwcalifornia.pl oraz www.californiaclub.pl
Zobacz galerię

California Rewal

Firma TOMASZ STOLZ PHOTOGRAPHY była wykonawcą sesji zdjęciowej naszego Pensjonatu. Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego ujęcia naszego Pensjonatu w obiektywie. Wszystkie zdjęcia w całości oddają to, co chcieliśmy uchwycić, najprościej mówiąc realistykę.

Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za owocną współpracę. Polecamy każdemu, kto ceni sobie profesjonalne podejście do tematu fotografii.

Właściciele i załoga Pensjonatu KOCIUŚ

Kociuś - Rewal

Współpraca z panem Tomkiem zaowocowała profesjonalnymi i pięknymi zdjęciami naszego ośrodka, które oddają klasę naszych wnętrz i urok architektury. Powstałe fotografie wykorzystywane są w materiałach reklamowych i skutecznie zachęcają potencjalnych klientów do wybrania naszej oferty.

Polecamy Pana Tomka jako wysokiej klasy fachowca, doskonale znającego i rozumiejącego specyfikę branży usług hotelarskich.

Barbara Warzych - Paula Wellness & SPA, Restauracja Navigator, Pobierowo

Paula SPA

Tomasz Stolz wykonał kompleksową sesję zdjęciową naszych dwóch ośrodków w Rewalu i Trzęsaczu. Sesja obejmowała zarówno zdjęcia wnętrz jak i budynków wraz z obejściem. Zdjęcia zostały wykonane z najwyższym kunsztem i skutecznie pomagają nam pozyskiwać nowych klientów. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Tomasza Stolz jako wysokiej klasy fachowca od zdjęć obiektów bazy noclegowej.

Radosław Kmita - Ośrodki Wczasowe Orka

Orka

Z panem Tomkiem współpracuje juz od dłuższego czasu. Ogrom otrzymanych zdjęć pensjonatu i ogrodu wykorzystywany jest do tworzenia folderów reklamowych i strony internetowej "Willi Studio".

Współpraca z panem Tomkiem to czysta przyjemność - odpowiednie podejście do klienta oraz wysoka jakość świadczonych usług. Pełen profesjonalizm, fachowość,  rzetelność , terminowość oraz nieograniczona wyobraźnia. Bardzo dobra jakość zdjęć, pomysł i realizacja. Jest on człowiekiem z duszą i pasją -widać, że się realizuje. Gorąco i szczerze polecam !

Grażyna Pałczyńska - "Willa Studio" Rewal

Strona obiektu: www.willa-studio.pl
Zobacz galerię

Willa Studio

Chcieliśmy podziękować Panu Tomkowi za sesje zdjęciową wykonaną w naszej Willi Arielce. Długo szukaliśmy odpowiedniego fotografa, który potrafiłby pokazać całą naszą Willę. Musimy stwierdzić iż Pan Tomek podszedł do tematu profesjonalnie, zdjęcia które zrobił spowodowały zwiększenie zainteresowania naszym pensjonatem. Gorąco polecamy Pańską firmę. Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów

Wojciech Studziński - Willa Arielka - Rewal

Strona obiektu: www.arielka.pl

Willa Arielka w Rewalu

Sesja zdjęciowa zlecona Panu Tomaszowi została wykonana wspaniale i profesjonalnie.
Ogrom zdjęć mojego ośrodka wypoczynkowego, które mam teraz do dyspozycji wykorzystałem do zrobienia nowej strony internetowej jak i innych materiałów reklamowych. Pan Tomasz wykazał się profesjonalizmem i terminowością powierzonego mu zadania.

Jan Brząkowski - Właściciel Ośrodka Wczasowego Solaris w Pobierowie

 

Solaris

Współpraca z panem Tomaszem Stolz zaowocowała profesionalnymi zdjęciami naszego obiektu. Zdjęcia wykonane przez pana Tomasza zachwycają naszych klientów i ułatwiają sprzedaż oferowanych usług. Polecamy współpracę z panem Tomaszem jako z profesionalistą o wysokim wyczuciu estetyki i wykonującym swoją pracę bez pośpiechu z pewną starannością i ze zrozumieniem potrzeb branży turystycznej.

Ewelina Nowak - Właścicielka Pensjonatu Aneta w Grzybowie

Strona obiektu: www.aneta-pension.de

Zobacz galerię

Pension Aneta

Dziękujemy za bajkowe zdjęcia naszego hotelu. Praca z Panem była dla nas prawdziwą przyjemnością.
Już cieszymy się na sesesję wiosenną.

Nina Onufryk - Hotel Manager - Magnat Resort & SPA

Strona obiektu: www.magnat-spa.pl
Zobacz galerię

Magnat SPA

Pan Tomasz Stolz to przede wszystkim godny polecenia fotograf, wykonał dla nas zdjęcia z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że nasza współpraca dopiero się zaczyna.

Małgorzata i Krzysztof Palica - właściciele ośrodka domków letniskowych ,,MARLIN"

Strona obiektu: www.domki-marlin.pl

Marlin Domki Letniskowe

Pan Tomasz podchodzi do pracy bardzo profesjonalne. Potrafi w swoich pracach w unikalny sposób oddać charakter fotografowanych obiektów, każde zdjęcie jest "małym dziełem sztuki" co przekłada się na zwiększone zainteresowanie przyszłych gości. Jest fotografem najwyższej klasy z którym praca jest prawdziwą przyjemnością.

Katarzyna Płudowska - Manager DG Żagielek w Rewalu

Zobacz galerię

DG Żagielek

Bardzo serdecznie chciałabym polecić wszystkim zainteresowanym usługi fotograficzne pana Tomka. Współpraca z nim jest na wysokim , profesjonalnym poziomie , a starannie wykonane zdjęcia są kolorowe i świeże.Zdjęcia są na naszej stronie internetowej i zapewne przyciągają wzrok i zainteresowanie naszych klientów. Jego prace również wiszą na ścianach naszego domu gościnnego i ożywiają pokoje i cieszą oczy nasze i naszych gości.

 

Ewa i Jacek Gidaszewscy - Właściciele DG Ewa w Rewalu

 

DG Ewa

Jestem bardzo zadowolony z wykonanych przez Pana zdjęć mojego pensjonatu w Pobierowie. Jestem przekonany, że będą one bardzo pomocne w promowaniu mojego obiektu. Poprzednie zdjęcia wykonałem sam i często zdarzało się, że goście po przyjeździe stwierdzali, że rzeczywistość jest ładniejsza od zdjęć na stronie. Bardzo podobało mi się również Pańskie profesjonalne podejście do całego zadania.
Z pewnością będę polecał Pańską firmę swoim znajomym.

Błażej Wojtczak - Dom Marcin

Strona obiektu: www.pokoje-pobierowo.pl

Dom Marcin w Pobierowie

Z Panem Tomaszem współpracuję stale od 2008 roku. Od tego czasu zostało wykonanych dla mnie kilka sesji zdjęciowych. Pan Tomasz zawsze pracuje bez pośpiechu i zwraca uwagę na detale co bezpośrednio ma wpływ na jakość jego pracy i na pozytywne komentarze moich klientów, których zdecydownie łatwiej pozyskuję za sprawą profesjonalnie wykonanych zdjęć.

Anna Schweitzer - Dom Gościnny Anna

 

Dom Gościnny Anna w Rewalu

Chcielibyśmy polecić każdemu Pana Tomasza Stolz, nie tylko z racji profesjonalizmu, jaki go cechuje, ale przede wszystkim za bardzo przyjemną współpracę. Pan Tomasz pracuje niezauważalnie, a mimo to, potrafi uchwycić każdy ważny szczegół . Zdjęcia finalne są poddane obróbce graficznej, co sprawia, że stają się jedyne w swoim rodzaju. Z czystym sumieniem polecamy!

Elżbieta Jóźwicka - Willa Artur w Rewalu

Strona obiektu: www.artur-rewal.pl

Willa Artur w Rewalu

To ogromna przyjemność spotkać osobę, która kocha swoją pracę i wykonuje ją z sercem
i pasją. Na pewno zgłoszę się do Pana ponownie kiedy tylko przybędzie nowa okazja.

Joanna Szymczak - Właścicielka Domu Gościnnego Amber w Dziwnowie.

 

Amber w Dziwnowie

Zdjęcia wykonane przez Tomasza Stolz oddały wyjątkowy klimat, który stworzyliśmy w naszych restauracjach i służą do promocji naszych lokali. Ponadto zdjęcia Tomasza Stolz dekorują nasze lokale i bardzo podobają się naszym klientom. Tomasz Stolz, to osoba konkretna i sympatyczna, a współpraca z nim to przyjemność.

Jacek Garnuszewski - Właściciel sieci Restauracji "Sabat"

Zobacz galerię

 

Restauracja Sabat

Szczerze polecam usługi Pan Tomasz Stolz, który cechuje się sumiennością i punktualnością. Wykonywane przez niego zdjęcia są na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Na uznanie zasługuje również jego wielki profesjonalizm i kreatywność w wykonywaniu fotografii reklamowej.

Ewa Starczewska-Skwara - DW Skorpion w Rewalu

Strona obiektu: www.skorpion-rewal.com.pl

 

Dom Wczasowy Skorpion w Rewalu