Kontakt

+48 502 516 590
Tomasz Stolz

Dane firmowe

Tomasz Stolz Photography
Ostrowska 4a
72-346 Pobierowo

tel. PL +48 502 516 590
tel. UK +44 7907 516 925
E-mail: tomasz@stolz.com.pl

Nr konta: 35 1140 2004 0000 3002 5442 1130
NIP UE: PL 857-178-71-67
REGON: 320548693

www.stolz.com.pl

STOLZ PRO TEAM

Tomasz Stolz

Polska / Świat

Tomasz Stolz

Team leader / Główny fotograf
Tel. +48 502 516 590
E-mail: tomasz@stolz.pl

David Wierzbicki

UK / Newcastle

David Wierzbicki

International Manager / Creative Director
Tel. +44 7403 382 759
E-mail: d.wierzbicki@stolz.pl

Agata Matulka

Warszawa

Łódź

Agata Matulka

Fotograf wnętrz
Specjalizacja: fotografia apartamentów, nieruchomości
E-mail: a.matulka@stolz.pl

Teresa Świtkiewicz

Kraków

Zakopane

Teresa Świtkiewicz

Fotograf wnętrz
Specjalizacja: fotografia apartamentów, nieruchomości
E-mail: t.switkiewicz@stolz.pl

Michał Płachetka

Poznań

Wielkopolska

Michał Płachetka

Specjalizacja: Fotografia wnętrz, wirtualne spacery,
operator drona
E-mail: m.plachetka@stolz.pl

Gosia Małkiewicz

Trójmiasto

Pomorze

Gosia Małkiewicz

Specjalizacja: fotografia wnętrz
E-mail: g.malkiewicz@stolz.pl
 

Quan Hoang Nguyen

Wietnam/ Hanoi

Francja / Paryż

Quan Hoang Nguyen

Fotograf / International Manager
Tel. +33 755 73 53 73
E-mail: q.nguyen@stolz.pl

Julian Krakowiak

Japonia / Nagoya

Julian Krakowiak

Fotograf / International Manager
Tel. + 81 52 262 2607
E-mail: j.krakowiak@stolz.pl

Karolina Wawrzyniak

Irlandia / Athlone

Karolina Wawrzyniak

Fotograf
Tel. +353 877 982 319
E-mail: k.wawrzyniak@stolz.pl

Tomasz Cichecki

UK / Londyn

Tomasz Cichecki

Fotograf
Tel. +44 7459 475 163
E-mail: t.cichecki@stolz.pl

Kate Willow

UK / Newcastle

Kate Willow

Fotograf
Tel. +44 7411 180 729
E-mail: k.willow@stolz.pl

Kasia St

USA / Nowy Jork

Kasia St

Tłumacz
E-mail: k.st@stolz.pl
 

Tomasz Kutelski

Polska

Tomasz Kutelski

Operator drona, fotograf
Specjalizacja: zdjęcia z drona, wirtualne spacery
E-mail: t.kutelski@stolz.pl

Krzysiek Puda

Social media

Krzysiek Puda

Social media manager
E-mail: k.puda@stolz.pl
 

Szymon Kral

Świat Photoshop’a

Szymon Kral

Postprodukcja, fotoedycja
E-mail: s.kral@stolz.pl

Gunavel

Świat Photoshop’a

Gunavel

Postprodukcja, fotoedycja
E-mail: gunavel@stolz.pl

Tomasz Błokowski

Świat Grafiki

Tomasz Błokowski

Projektant graficzny
E-mail: t.blokowski@stolz.pl

Konrad Mazur

Świat Prawa

Konrad Mazur

Radca prawny
E-mail: k.mazur@stolz.pl
 

Dariusz Romańczuk

Bezpieczny Świat

Dariusz Romańczuk

Agent ubezpieczeniowy / Akme
E-mail: d.romanczuk@stolz.pl